Rektifikasyon

Rektifikasyon doğduğunuz anı astrolojik hesaplamalar yöntemi ile bulma çalışmasıdır. Rektifikasyon yani doğum saati bulma çalışması İle yükseleninizi öğreneceğiniz gibi doğum haritanızı da yorumlatabileceksiniz. Bu teknik geçmişte yaşadığınız önemli olay ve tarihlere çalışılarak çıkartılan bir yöntemdir. Bu önemli olaylar; evlilik, ayrılık, vefat, hastalık, ameliyat, doğum, mezuniyet, göç, taşınma, askerlik, iş kurma, iflas, aşık olduğunuz, yolculuklar gibi konuları barındırabili
Rektifikasyon

Doğum Saati Bulma

Rektifikasyon doğduğunuz anı astrolojik hesaplamalar yöntemi ile bulma çalışmasıdır. Rektifikasyon yani doğum saati bulma çalışması İle yükseleninizi öğreneceğiniz gibi doğum haritanızı da yorumlatabileceksiniz. Bu teknik geçmişte yaşadığınız önemli olay ve tarihlere çalışılarak çıkartılan bir yöntemdir. Bu önemli olaylar; evlilik, ayrılık, vefat, hastalık, ameliyat, doğum, mezuniyet, göç, taşınma, askerlik, iş kurma, iflas, aşık olduğunuz, yolculuklar gibi konuları barındırabilir.

Doğum saati bulma çalışması yapılabilmesi için doğum gün ay yıl ve doğduğunuz şehir net olmalı. Doğum saatinizi yaklaşık olarak 4 saat aralıkta bilmelisiniz. Örneğin 01:00 ile 05:00 arası gibi. Bu çalışma bir öngörü yöntemi değildir. O nedenle bir telefon görüşmesi olmaz.

Telefon Destek Whatsapp Destek Yukarı Kaydır